ProgramKonuşmacılarİş OrtaklarıLokasyonİletişimSunumlarKayıtFotoğraflarKonuşmacı Olunİş Ortağı OlunDanışma Kurulu

Çoklu Platform Çağında Bilgi Güvenliği„Reactive security is NOT security – only security by design can ensure the safe success of your digital business.“
Mark Child, Ortadoğu Avrupa Bölgesi Güvenlik Uygulama Yöneticisi
IDC CEMA

IDC Security Roadshow Hakkında

Son 20 yılda güvenlik, her açıdan analiz edilen, yeniden gözden geçirilen, tartışılan ve incelenen bir konu haline geldi. Güvenlik yöneticileri, gelişmiş uzmanlar, yazılım ve servis sağlayıcıları gibi her paydaş bunu her geçen gün daha fazla gündeme getiriyor.

IDC, uzmanlarla fikir alışverişinde bulunmak, yuvarlak masa çalışmalarına katılmak ve aklınızdakileri dile getirmek için eşsiz bir bağımsız platform sunuyor. IDC IT Security Roadshow herkesi bilgi paylaşımına ve etkinliğe davet ediyor, değerli bilgiler edinme fırsatı sunuyor!

IDC Security Roadshow 2017'ye katıldınız mı?

Prague

Bucharest

Warsaw

Kyiv

Moscow

Ana Konular

Uçtan Uca Bakış: Güvenlik Uygulamaları, Bulut & Güvenlik, Olaylara Müdahale

C - Seviyesi

Güvenlik
Uygulamaları

Dijital dönüşüm hızla devam ediyor. Çevik uygulama geliştirilmesi ve kullanıma sunulması ancak doğru güvenlik tedbirlerinin alınmasıyla hayata geçirilebilir. Dijital dönüşümü dijital tehlikelerden korumanın tek yolu budur.

Buluta Geçişin Güvenli Yönetilmesi

Kimlerin sorumluluğu nerede başlar ve nerede biter? SLA'ler (Servis Seviyeleri) neler olmalı? Shadow IT (Gölge BT) nedir ve neden önem vermeliyiz?

Olaylara
Müdahale

Güvenlik tehditleri, internete bağlanmadan önce bile başlayabiliyor. Güvenlik bilincini nasıl arttırırız: Çalışanlar için güvenlik eğitimleri ve uygulamaları. Güvenlik olaylarının otoriteler ve basınla iletişimi.

Teknik Düzey

Güvenlik
Geliştirme

Her çevik uygulama geliştirme, uygulamanın canlıya geçişiyle sonuçlanır mı? Yazılan kodların otomasyonel kontrolü ve uygulamaya entegre güvenlik yaklaşımı işinizi güven altına almanızı sağlayacak kontrol noktaları oluşturmanızı sağlar.

Buluttaki Güvenlik
Fırsatı

Kimlerin sorumluluğu nerede başlar ve nerede biter? SLA'ler (Servis Seviyeleri) neleri kapsamalı? Shadow IT (Gölge BT) hakkında nasıl fikir edinilir? CASB (Bulut Erişim Güvenliği Brokerı) + Segmentasyonların sonu geldi mi? XaaS Security

Olayları önlemek, efektif müdahale

Güvenlik tehditleri, internete bağlanmadan önce bile başlayabiliyor. Siber direncin geliştirilmesi; algılama ve iyileştirme yeteneklerini arttırıyor. Orkestrasyon, otomasyon ve olaylara çevik müdahale.

İş Ortakları

Strategic Partner(s)

Principal Partner(s)

Premier Partner(s)

Exhibit Partner(s)

Networking Partner(s)

Document Partner(s)

Media Partner(s)

Sunumlar

İçeriği erişmek için lütfen IDC den aldığınız şifreyi girin. Şifreniz yoksa Pelin Pirnal ppirnal@idc.com dan şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Lokasyon

Bilkent Hotel & Conference Center
www.bilkentotel.com.tr

İletişim

Pelin Pirnal

Conference Project Manager

+90 212 3560218

Onur Hamitoglu

Senior Sales Manager

+90 533 3018998

IDC Hakkında

54 Yıl | 1100 Analist | 110 Ülke

International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir lider hizmet sağlayıcıdır. Dünya çapında 1.100’den fazla analistiyle birlikte IDC 110’dan fazla ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC’nin analizleri ve incelemeleri, BT profesyonellerinin, iş yöneticilerinin ve yatırım topluluklarının kanıta dayalı teknoloji kararları alabilmelerini ve kilit iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. 1964’te kurulan IDC, dünyanın teknoloji medyası, araştırması ve etkinlileri şirketi olan IDG’nin bağlı şirketidir. IDC hakkında daha fazla bilgi için www.idc.com adresini ziyaret ediniz. IDC’yi @IDC ismiyle Twitter’de takip edebilirsiniz.

PrivacyPolicy.Banner.message

Daha fazla.. PrivacyPolicy.Banner.cookieSettings